TOTAL S.A. je akciová společnost založená dle francouzského práva ve Francii v březnu 1924 a kótovaná v Paříži, Bruselu, Londýně a New Yorku. S tržní kapitalizací 100,7 miliard eur (31/12/2015) zaujímá druhé místo na pařížské burze.

Skupina TOTAL, dnes přítomná ve více než 130 zemích, je jednou z předních mezinárodních společností produkujících ropu a zemní plyn. Společnost zaměřená na těžbu, rafinaci, distribuci a na petrochemickou výrobu je také předním hráčem v oblasti zemního plynu a světový lídr v oblasti solární energie se svou dceřinou firmou SunPower.  V souladu se závazkem za lepší energii se 100 000 spolupracovníků společnosti denně snaží svým klientům dodávat produkty a služby, které jsou bezpečnější, čistší, efektivnější, inovativnější a dostupnější více lidem.  

6 divizí

Divize Průzkum-Výroba má na starosti činnosti, jako je průzkum, vývoj a výroba ropy a zemního plynu ve více než 50 zemích.

Divize Plyn se zaměřuje na zhodnocení zdrojů plynu: zkapalněný zemní plyn (zkapalnění, transport a zpětné zplyňování) a prodej zemního plynu.

Rafinace-Chemie zahrnuje aktivity a průmyslové know-how v oblasti rafinace, petrochemie a speciální chemie. TOTAL je jedním z deseti největších světových výrobců.

Firma TOTAL je přítomna na veletrhu MSV od jeho založení a již šestým rokem se jej účastní v rámci Francouzského pavilonu Francouzsko-české obchodní komory. 

Kontakt TOTAL

Adresa

Total S.A.

2, place Jean Millier

La Défense

92078 Paris La Défense Cedex

Francie

 

Telefon

+ 33 (0) 1 47 44 45 46

Hlavním cílem divize Obchod-Přeprava je prodej produkce surové ropy, zásobování rafinerií, pronájem lodí pro tyto činnosti a intervence na různých druhotných trzích. TOTAL se řadí mezi přední světové aktéry na poli obchodování s ropou a ropnými produkty.

Divize Marketing & Služby navrhuje a prodává paliva a speciální produkty (maziva, speciální kapaliny, LPG, mazut, bitumen, aditiva a speciální paliva, atd.), ale také služby soukromníkům a odborníkům v oblasti mobility, bydlení a průmyslu. TOTAL je jeden z předních distributorů v západní Evropě a čelní distributor na africkém kontinentu.

Divize Nové energie je zodpovědná za vývoj obnovitelných energií, na něž se společnost rozhodla zaměřovat, aby se tak připravila na energetickou budoucnost: solární energii a energii z biomasy.

TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA je součástí divize TOTAL MARGETING & SLUŽBY. Se sídlem v Praze operuje na českém trhu od roku 1991 a je součástí hubu, který sdružuje společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA, TOTAL SLOVENSKO a TOTAL MAZIVA MAĎARSKO.
Její hlavní činnosti zahrnují obchodování s automobilovými oleji pod značkami TOTAL a ELF, stejně jako obchod s průmyslovými mazivy, palivy, speciálními kapalinami a palivy pro letadla na letištích v Praze a v Karlových Varech. Obchod s asfaltem je realizován skrze vlastní produkci a sklady bitumenu v Kouřimi.
Sklad v Pohořelicích u Brna má praktické umístění, které společnosti dovoluje předkládat konkurenceschopné nabídky a rychlou dodávku po celé České republice. Spolu se všemi svými produkty dodává TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA také technickou asistenci a expertní poradenství. Distribuce je završena prostřednictvím partnerství s hlavními distributory v regionu, kteří poskytují snadný přístup ke všem produktům.

© 2023 by by James Consulting. Proudly created with Wix.com

IBC, Pobřežní 3

186 00 Praha 8 - Karlín

Česká republika

Tel. +420 224 833 090

E-mail appui@chambre.cz

Web www.chambre.cz

  • Wix Facebook page
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Icône sociale
  • RSS Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Kontaktujte nás / Contactez-nous