Společnost Howa, založená v roce 1954, převzala automobilovou a průmyslovou divizi Tramico. Skupina se stala předním hráčem ve výrobě polyuretanové pěny.

Mezinárodně renomovaná společnost Howa Textile působí v oblasti vývoje automobilových interiérů: obložení vnitřních panelů, stejně jako v oblasti koncepce akustických a těsnících dílů do interiéru vozidla a prostoru motoru.

Howa je mezinárodní skupina, která ve 29 výrobních závodů rozmístěných ve 13 zemích zaměstnává téměř 3000 spolupracovníků.

Howa Tramico je partnerem velkých výrobců automobilů: Peugeot-Citroën, Renault, Nissan, Volkswagen, Mitsubishi či Daimler a dodává předním výrobcům dílů, jako je Faurecia, Valeo, Behr, Yazaki…

Na trhu, který se stal celosvětovým a silně konkurenčním, se Howa Tramico prosazuje jakožto klíčový hráč automobilového průmyslu nabízející inovaci, optimalizaci nákladů a zohlednění environmentálních otázek.

Howa Tramico vyvíjí také technické výrobky pro letecký průmysl, lékařství, vojenský sektor a stavbu lodí. 

Díky kompetencím společnosti v oblasti automobilového průmyslu vyvinula průmyslová divize Howa-Tramico širokou řadu technických řešení odpovídajících potřebám svých klientů, pokud jde o odhlučnění, filtraci, těsnění a tvarové výplně.


R&D centra společnosti úzce spolupracují s klienty, aby jim mohla nabídnout nejlepší technická řešení pro jejich individuální problematiku ve středních a velkých sériích.

Obory Howa Tramico

Výroba

Polyuretanová pěna (etherová, esterová, anti-statická, síťovitá, tvrzená), PVC pěna (PSeal).

Transformace

Polyetylenová pěna, síťovitá polyetylenová pěna, polypropylen, polyuretanová pěna, PVC pěna, buničitá či kompaktní pěna EPDM, syntetická vlákna, recyklovaná plsť, butylový tmel…

Impregnace

Akrylový podklad, aktivní uhlík, ohnivzdorná impregnace, hydrofilní úprava, PVC podklad…

Řezání

Lis, 3D řezání, deformace, zvlnění profilu, odvíjení…

Vrstvení

Samolepící, těžká hmota, polyuretanový film, netkané textilie…

Společnost nabízí četná řešení

Akustická izolace:

Howa Tramico působí v oblasti akustického ošetření budov, vozidel, lodí, průmyslových a domácích vybavení. Materiály dovolují ošetřit škodlivé zvukové vlivy skrze absorpci, izolaci a tlumení.

Filtrační pěna (pěna PPI):

Pěny Howa Tramico mohou být síťovány nebo impregnovány. Její produkty lze najít v lékařském a vojenském sektoru, zpracování vody, spotřebičích… Pěny Howa Tramico dosahují ojedinělých výsledků, pokud jde o filtraci plynu, tekutin či pevných částic.

Těsnění pro veškerý průmysl:

Howa-Tramico vyrábí těsnění, která zajišťují nepropustnost vzduchu a kapalin v rozličných aplikacích: klimatizace, topení, elektrické a elektronické vybavení, stavba, chemie, transport.

Obaly:

Jednoduše dělitelný formát, plochý či zvlněný profil, sofistikovanější formy… pěny Howa-Tramico odpovídají nejrozličnějším potřebám ochrany a bezpečného uložení dílů. Tyto polyetherové, polyesterové, polyetylenové či aglomerované pěny o hustotě od 17 do 220 kg/m3 vyráběné v různých barvách jsou využívány v mnoha sektorech: kartonáž, formátování, PLV, packaging, transport, bezpečné uložení produktů…

Surový materiál:

Howa Tramico spolupracuje se zpracovateli a dodává jim pěny v blocích, plátech či rolích.

Kontakt HOWA TRAMICO

Adresa

Route d’Authou

27 800 Brionne

Francie

 

Mail

contactrh@howa-tramico.com

direction.commerciale@howa-tramico.com

© 2023 by by James Consulting. Proudly created with Wix.com

IBC, Pobřežní 3

186 00 Praha 8 - Karlín

Česká republika

Tel. +420 224 833 090

E-mail appui@chambre.cz

Web www.chambre.cz

  • Wix Facebook page
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Icône sociale
  • RSS Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Kontaktujte nás / Contactez-nous