FRANCOUZSKÝ PAVILON

 

17. ročník

Francouzsko-česká obchodní komora na MSV každoročně doprovází zhruba patnáctku francouzských firem předně z oblasti strojírenství a pomáhá jim uspět na českém trhu.

FRANCOUZSKÝ PAVILON 2019

Francouzský pavilon na MSV je organizován Francouzsko-českou obchodní komorou už od roku 2003, letos proběhne tedy již jeho 17. ročník. Na 220 m2 výstavní plochy se představí 12 francouzských vystavovatelů, jejichž profily si můžete prohlédnout na stránce vystavovatelé.

 

Francouzsko-česká obchodní komora zajišťuje rezervaci a vybavení stánku na klíč a zápis do katalogu. Před veletrhem i v jeho průběhu zajišťuje pavilonu reklamu a pro vystavovatele technickou podporu.

14.

16

17.

ROČNÍK

12

VYSTAVOVATELŮ

260

8

7

FRANCOUZSKÝCH REGIONŮ

220

m² VÝSTAVNÍ PLOCHY

Materiály a komponenty pro strojírenství

Pohony, hydraulika a pneumatika, chladicí technika a klimatizace

Energetika a silnoproudá elektrotechnika

Elektronika, automatizace a měřicí technika

Ekotechnika

Doprava, manipulace, průmyslové balení, skladování a logistika

IMT - 10. mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů

PROFINTECH - 6. mezinárodní veletrh technologií pro povrchové úpravy

PLASTEX - 5. mezinárodní veletrh plastů, pryže a kompozitů

Chemie pro strojírenství

REFERENCE OD NAŠICH FRANCOUZSKÝCH VYSTAVOVATELŮ 

"Po třech letech jsme se rozhodli  vystavit na našem stánku  stroj k ohýbání drátů. Stroj  v chodu přitahuje čím dál tím  větší pozornost návštěvníků  a tím i více klientů. Stánek  na veletrhu MSV na ploše 42m2  se rozhodně vyplatil, protože  jsme na veletrhu získali mezi  50 a 60 kontakty."

- Hervé LASNIER

Numalliance

"Jsme velmi spokojení s naší třetí účastí na tomto veletrhu. Potkali jsme zde velmi pěkné firmy a získali mnoho zajímavých kontaktů. Již na veletrhu jsme měli několik schůzek s potenciálem na uzavření obchodů a vidinou obratu. Český trh je dle našeho názoru velmi zajímavý"

-Lionel CHANTEGRAILLE

ABI PROFILS

"Přípravu naší účasti na veletrhu  zvládla Komora na výbornou, jak  při organizaci samotné expozice,  tak všeho ostatního. Díky  přístupu celého týmu Komory  jsme velmi spokojení. Veletrh je  velmi dynamický, láká mnoho  návštěvníků, zejména dopoledne.  Na konci týdne jsem měl  opravdu dobrý dojem"

- Romain DAUM

DOM

"S plánem na rozvoj ve střední  Evropě jsme vyhodnotili potenciál  jednotlivých zemí a Česká  republika nám jednoznačně  vyšla jako nejzajímavější pro  naše obchody. Rady FČOK  jsou relevantní a velmi užitečné,  s Komorou se dobře  spolupracuje"

 

Ludovic DUVAL-ARNOULD

Hutchinson

« Francouzsko-česká obchodní  komora se o vše postará, připraví  vám stánek na klíč, vše  zorganizuje a vy se můžete plně  soustředit jen na byznys. Vše  ostatní skvěle obstará Komora.  Můžete přijet vystavovat bez  nejmenších obav, vše dobře  dopadne. » 

- Pascal MOIRAND

SIEBEC

© 2023 by by James Consulting. Proudly created with Wix.com

IBC, Pobřežní 3

186 00 Praha 8 - Karlín

Česká republika

Tel. +420 224 833 090

Fax +420 224 833 093

E-mail appui@chambre.cz

Web www.chambre.cz

  • Wix Facebook page
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Icône sociale
  • RSS Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Kontaktujte nás / Contactez-nous