FPM je nákupní centrála specializovaná na distribuci náhradních dílů pro všechny průmyslové oblasti a vojenský či letecký sektor. FPM je držitelem certifikace ISO 9001 od roku 2008 a EN 9120 od roku 2009. Nabízí svým klientům širokou škálu produktů: baterie, pumpy, elektrické díly, šrouby, kabely, výrobky z oblasti pneumatiky, textilní materiály. Kompletní katalog výrobků najdete zde.

Společnost FPM se s patnácti lety zkušeností stala nepostradatelným partnerem pro mnohé klienty, kteří plánují nákup náhradních dílů, mezi něž patří pozemní, námořní i vzdušná armáda, NATO a privátní společnosti. 

FPM není jen obyčejným distributorem. Jedná se o nákupní centrálu, která zjednodušuje nákupní procesy svých klientů. FPM je odpovědná za vyhledání zdrojů pro zásobování (sourcing), vyjednávání cen a dodacích lhůt či nákup a dodávku náhradních dílů svým klientům. FPM dodává originální náhradní díly, použité náhradní díly i soupravy pro údržbu.

Vyhledání zdrojů pro zásobování náhradními díly kompatibilními s vašimi zastaralými díly

V průběhu posledních 15 let rozvinula firma FPM svou odbornost i procesy, aby pro své klienty dokázala najít kompatibilní náhradní díly a komponenty. FPM vyhledává, vyhodnocuje a spolupracuje s dodavateli s cílem zásobit se kvalitními náhradními díly (včetně vyjednávání cen a dodacích lhůt). Společnost pracuje s mnoha dodavateli, s nimiž v průběhu mnoha let navázala pevné vztahy. Díky využití systému kodifikace NATO je FMP schopna snadno identifikovat kompatibilní náhradní díly odpovídající technickým potřebám. Díky tomu je podpora, kterou nabízí svým klientům, maximálně účinná. 

Hmotný majetek i náhradní díly se neustále vyvíjejí a jejich držení skladem je často zastaveno, aby bylo uvolněno místo pro výkonnější či nové verze. FPM pracuje se svými klienty v rámci tříetapového procesu:

1. DIAGNOSTIKA – Nejprve jsou diagnostikovány potřeby klienta, s nímž se posléze FPM setká a na základě poptávky může obdržet vzorek náhradního dílu či může sama vzorek vyzvednout.

2. VÝVOJ – FPM koordinuje proces výzkumu a vývoje (R&D), stejně jako proces výroby. To vyžaduje vyhledání nejvhodnějšího dodavatele pro daný náhradní díl. V některých případech může firma FPM sama investovat do výzkumu a vývoje, aby prodloužila životnost daného náhradního dílu.

3. DISTRIBUCE – Následně FPM dodá prototyp klientovi, který se tak může ujistit, že bude požadovaný náhradní díl odpovídat jeho požadavkům. Po potvrzení klientem je veškeré zboží dodáno s možností dodávky do více poboček.

Externalizace vašich nákupů a centralizace vašich objednávek

Více než distributor je FPM vaší nákupní centrálou, která vám zaručuje efektivní kontrolu kvality. FPM svým klientům nabízí možnost centralizovat nákupy a zajišťuje konformitu mezi jejich potřebami a náhradními díly získanými od dodavatele. Díky externalizaci nákupů a centralizaci bude váš proces nákupu efektivnější.

FMP sestavuje a distribuuje soupravy pro údržbu

FPM vyvíjí soupravy pro údržbu speciálně navržené tak, aby odpovídaly specifickým potřebám každého klienta. Každá souprava obsahuje náhradní díly potřebné údržbu či opravy.

FPM je oficiálním distributorem baterií SAFT a ARTS Energy

SAFT

FPM je oficiálním distributorem vojenských baterií SAFT (Atestace distributora SAFT a Certifikát autorizace). Tyto baterie jsou používány ve vysoce výkonných aplikacích, zvláště v průmyslových infrastrukturách a procesech, v sektoru dopravy, obrany a v kosmickém průmyslu.

Popis:

Lithium Lithium- Thionyl chloride (Li-SOCI2)
Lithium- Sulfur dioxide (Li-SO2)
Lithium- manganese dioxide (Li-mnO2)
Lithium-Ion (Li-ion)

ARTS Energy

FPM je také oficiálním distributorem baterií nikl-kadmium (Ni-Cd) a nikl-metal hydrid (Ni-Mh).

Kontakt FPM

Adresa

F.P.M.
5, place de l’église
77400 Saint-Thibault-des-Vignes
Francie

 

Telefon 01 60 35 28 60

E-mail contact@fpm-france.fr

Web www.fpm-france.fr

© 2023 by by James Consulting. Proudly created with Wix.com

IBC, Pobřežní 3

186 00 Praha 8 - Karlín

Česká republika

Tel. +420 224 833 090

E-mail appui@chambre.cz

Web www.chambre.cz

  • Wix Facebook page
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Icône sociale
  • RSS Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Kontaktujte nás / Contactez-nous