Již více než 50 let Chambrelan koncipuje, vyrábí a dodává teleskopické kuličkové lišty a lineární kolejnicová vedení určená pro průmyslová řešení v oblasti lineárního pohybu.

Od převzetí panem Couppeyem v roce 1965 společnost Chambrelan SA zůstává jediným francouzským konstruktérem a výrobcem teleskopických kuličkových lišt a lineárního kolejnicového vedení.

V roce 1989 společnost Chambrelan otevřela první pobočku v zahraničí, Profiloscope GmbH v Německu. Právě na německém trhu je kvalita jejích produktů obzvláště oceňována. V roce 2007 se akciová společnost Chambrelan SA s pomocí FČOK usadila také v České republice, aby mohla dodávat českým a slovenským klientům. V roce 2013, tedy poté, co se úspěšně prosadila na evropském trhu, se založením pobočky v Kanadě firma Chambrelan vydala do zámořských oblastí.

Díky dlouholetým zkušenostem Chambrelan disponuje významnou distribuční sítí, která mu dovoluje dodávat své standardní či na míru vyrobené modely klientům napříč všemi kontinenty. Za posledních více než 50 let tak společnost dodala miliony teleskopických kuličkových lišt a lineárních kolejnicových vedení výrobcům průmyslového vybavení na celém světě.

Možnosti využití produktů Chambrelan jsou široké, od dopravních prostředků, přes aplikace v železničním a leteckém průmyslu a až po obráběcí stroje. Tyto produkty jsou také navrženy pro náročné průmyslové aplikace: lišty pro vysokou zátěž, zesílené lišty, specifické či nestandardně dlouhé teleskopické lišty, posuvy či lišty zásuvek s kuličkovým ložiskem, lišty posuvných dveří, teleskopické stoly, posuvné lišty sedadel, jednoduché zásuvky, kuličkové posuvné lišty, jednoduché lišty, oboustranné lišty, hliníkové, nerezové, ocelové lišty, …

Chambrelan realizuje kompletní výrobní cyklus svých produktů, od suroviny přes profily až po finální produkty. Kromě velkého skladu základních surovin (měkká ocel, polotvrdá ocel, hliník, nerez ocel) je firma Chambrelan schopna vyrobit standardní i specifické lišty dle klientova zadání. Díky výrobní kapacitě, úrovni koncepčního a vývojového oddělení, ale také díky úzké spolupráci jednotlivých složek zaujímá společnost Chambrelan vedoucí postavení na trhu kolejnicových vedení a lineárních posunů.

Už 11 let je Chambrelan každoročně přítomen na Francouzském pavilonu veletrhu MSV v Brně. Tato věrnost je důkazem kvality veletrhu a jeho relevance, pokud jde o získávání kontaktů.

Kontakt: Obchodní oddělení ve Francii

68, bd Jules Durand | BP 995

76061 Le Havre Cedex, France

Telefon: +33 (0)2 35 24 62 80

Fax: +33 (0)2 35 25 02 00

Mail: info@chambrelan.com (Francie) export@chambrelan.com (Export)

Kontakt: Oddělení exportu

Téléphone : +33(0)2.35.24.68.41

Mail: export@chambrelan.com

© 2023 by by James Consulting. Proudly created with Wix.com

IBC, Pobřežní 3

186 00 Praha 8 - Karlín

Česká republika

Tel. +420 224 833 090

E-mail appui@chambre.cz

Web www.chambre.cz

  • Wix Facebook page
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Icône sociale
  • RSS Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Kontaktujte nás / Contactez-nous