ABI PROFILS, to je 40 let zkušeností a inovací v oblasti extruze a koextruze technických trubek a profilů z plastu.

Jakožto expert v oblasti extruze a ko/triextruze plastů se ABI Profil prosazuje ve všech oblastech, kde jsou plastové technické profily a trubky využívány. Hlavními trhy společnosti jsou automotive, marketing v místě prodeje (POS), stavebnictví, zdravotnický průmysl, letecký průmysl, štíhlá výroba, vybavení pro sport a volný čas, obaly a skladování, signalizace, spotřební zboží…

ABI Profils přináší své know-how do mnoha rozličných sektorů a nabízí svým klientům kompletní servis, od studie proveditelnosti až po dodání finálního produktu, a to vždy v souladu s požadavky v zadání projektu.

Zkušenost, inovace a know-how jsou hlavními přednostmi mladého týmu, který je dynamický a motivovaný k úspěchu vašich projektů. Tento tým inženýrů a techniků, specialistů v oblasti zpracování polymerů, vždy navrhuje optimální řešení, jehož výsledkem je produkt zcela odpovídající vašemu zadání. Do své práce může ABI Profils zahrnout všechny etapy vývoje, nebo je pojmout nezávisle, a to od studie proveditelnosti či vývoje až po sériovou výrobu.

Věda a výzkum

Vedoucí projektu zodpovědný za vaši zakázku vás s ohledem na technické, funkční, estetické a environmentální požadavky provede všemi fázemi:

 • Vývoj a modelování (3D / 2D) / příprava dokumentace

 • Vypracování zprávy o vývoji produktu (FDP)

 • Zpětná tvorba technické dokumentace

 • Souhrn dokumentů s analýzou kvality produktu

 • Podpora našich specialistů v oblasti materiálové analýzy a tvorby prototypu

 • Technický návrh a výroba nástrojů

Výroba nástrojů

ABI Profils zajišťuje vývoj a realizaci různých nástrojů potřebných pro uvedení produktů do výroby. Díky spojení know-how a dostupným technologiím zajišťuje návrh i výrobu všech typů nástrojů pro výrobu technický plastových profilů a trubek.

Logistika

Se specifickým či standardním balením produktů je logistická podpora dispozici klientům, aby jim pomohl s plánováním termínů dodání a sledování dodávek kdekoliv po Francii a v zahraničí.

Produkty

Profily, co/triextrudované profily, plastické pruty, plastové technické trubky, pouzdra, pásy… Od standardního po specifický produkt se ABI Profils přizpůsobuje každé vaší potřebě.

Tyto produkty jsou realizovány z různých polymerů (PMMA, PVC, PP, PE, PA, ABS, PC, PETG, …).

Know-how ABI Profils se dennodenně projevuje ve vývoji a inovacích, jejichž smyslem je co nejlépe vyhovět požadavkům klientů.

Výrobní proces, který je v souladu s nejaktuálnějšími technologiemi, dnes dovoluje firmě reagovat na vysoce technicky náročné poptávky.

Země exportu: Norsko - Švédsko - Finsko - Rusko - Dánsko - Česká republika - Německo - Belgie - Nizozemsko - Anglie - Švýcarsko - Itálie - Španělsko - Portugalsko - Tunisko - Egypt - Indie

Kontakt ABI PROFILS

Adresa

ZI Chavanon-Lot 28
43120 Monistrol-sur-Loire
France

Telefon

+33 (0)4 71 61 29 99

© 2023 by by James Consulting. Proudly created with Wix.com

IBC, Pobřežní 3

186 00 Praha 8 - Karlín

Česká republika

Tel. +420 224 833 090

E-mail appui@chambre.cz

Web www.chambre.cz

 • Wix Facebook page
 • LinkedIn Social Icon
 • Twitter Icône sociale
 • RSS Social Icon
 • YouTube Social Icon
Kontaktujte nás / Contactez-nous